Sesli Sohbet Girisi
Aktive X Denetimi Yukle
Yetki-Oda Kiralama
Foruma Giris Icin Tiklayiniz

RSS FeedAbone olun..
Son Yazılar
DÜŞÜNSEL ÖZVERİ…...

Kendini sevmek başka kimseyi sevmemek değildir. Kendini iyileştirmek için başkasını kanatmak değildir. Tek olmak marifet hiç değildir! Oysa insandır insanın umudu,yaşamı... Devamini Oku »

Bir insan bilmiyorsa ne istediğini,bir insan verdiğin değerin ne olduğunu Anlamıyorsa şayet , hem seni ziyan eder, hem kendini. seni ucu ve sonu olmayan sonsuzluğa sürükler... Devamini Oku »

İNSANLIĞIN ÖLDÜĞÜ GÜN…...

Affet bizi Yusuf Amca Adı Yosef Hobe idi.. Musevi bir vatandaşımızdı.. İzmir Konak’ta 50 yıldır esnaftı..… Basmacı Yusuf diye tanınırdı.. Dükkanı Hisar Caminin... Devamini Oku »

YÜZYILIN KALP CERRAHİSİNİ AĞLATAN HİKAYES...

YÜZYILIN EN BÜYÜK KALP CERRAHI, HASTASININ VERDİĞİ KUTUYU HİÇ UNUTMADI… O belki de yüzyılın en büyük kalp cerrahı! Dünyada ‘kalbin dâhi çocuğu’ olarak... Devamini Oku »

Bursa Cezaevi denetimine Adalet Bakanlığı’ndan bir müfettiş gelir. Bir kaç gün denetim yaptıktan sonra müdüre: “- Nazım da buradaymış, çağır da görelim... Devamini Oku »

YORUM… Admin Oktay...

Yalancilarin, talancilarin, dolandiricilarin, soyguncularin, hirsizlarin yaninda yer alandan müslüman olunmaz! Ahlaksizlarin, yüzsüzlerin, soytarilarin, sapiklarin, tecavüzcülerin... Devamini Oku »

BENİ TANIYORMUSUN…? Admin Oktay...

Beni tanıyor musun diyordun evet gerçekten de ben seni çok ama çok iyi tanıyorum. Uyumanı, yürümeni, gülmeni, gülümsemeni,utangaçlığını en önemlisi beni gerçekten... Devamini Oku »

EL ALEM…!...

El alem kavramını zaman zaman hepimiz kullanıyoruz,ama kimin için el alem kim? neden el alem olarak görüyoruz etrafımızdaki insanlar el alem olunca ağzımızdan çıkan arkadaş... Devamini Oku »

Werbung Asien